تماس: info@azadsar.com

بایگانی

سناریوهای پسابرجام برای رژیم و ایران

کورش عرفانی

برای خواندن تمام مقاله این‌جا را کلیک کنید

راز بقای حکومت اسلامی در ایران

فاضل غیبی

برای خواندن همه‌ی متن این‌جا را کلیک کنید

پيکار عليه نظارت استصوابی !

اسماعيل نوریعلا

برای خواندن همه‌ی متن این‌جا را کلیک کنید

تاریخچه جنبشِ سوسیال دمکراسی و کارگری در سوئد

کورش اعتمادی

تاریخ سیاست اجتماعی در سوئد، تاریخ کشوری است که نشان میدهد که چگونه گام به گام یک جامعهء طبقاتی کهنه و خشن به یک جامعهء مرفه و دمکراتیک تبدیل میشود. همگامی و هم پیمانی سوسیال دمکراتها و اتحادیهء سراسری کارگری در این کشور، نخستین گام و اقدام جدی و کارساز برای پیشرفت و استقرار رفاه اجتماعی برای عموم شهروندان در این کشور محسوب میشود.

برای خواندن مقاله این‌جا را کلیک کنید

«مشکل ما» بزرگ تر از نواب صفوی و مؤتلفه است!

نوشته‌ی "دلسوز ايران"

«تئوری توطئه» اغلب کار «توطئه گرانی» است که آن را بخاطر منافع خودشان به جان مردم می اندازند. مثلاً، اين روزها، برخی از به اصطلاح «تحليل گران» می خواهند همهء «بنیادگرایی اسلامی» را به نواب صفوی تقلیل دهند، و سپس او را پیوند بزنند به خمینی و آوردن او بوسيلهء امپرياليسم غرب و، با توقف در اين «ريشه»، و نشان دادن به اين نشانی که «خمینی هیچ وقت به باند مؤتلفه میدان نداده است» نتيجه بگيرند که اينها اگر نبودند اتفاقاتی مثل قتل عام نويسندگان نشريهء شارلی ابدو هم پيش نمی آمد و، پس، اين اتفاق هم کار خود امپرياليست ها است!

برای خواندن همه‌ی متن این‌جا را کلیک کنید

نامه سرگشاده به شیرین عبادی، «اسلام رحمانی» چاره‌ی کار نیست

ایرج مصداقی

خانم عبادی سلام
نامه‌ی سرگشاده شما به حسن روحانی «رئیس جمهور منتخب» نظام جمهوری اسلامی و پرهیز دادن وی از دعوت جنایتکار بین‌المللی عمر‌البشیر برای حضور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری اسلامی، مرا واداشت تا در بیست و پنجمین سالگرد کشتار بیرحمانه‌ی زندانیان سیاسی این نامه را بنویسم و آنچه را که همچون بغضی فروخفته در گلو دارم نه از سر دشمنی بلکه از سر دوستی و خیرخواهی و به عنوان یک زندانی سیاسی سابق و یک جان بدربرده از قتل‌عام‌‌‌ و شاهد سیاه‌ترین دوران تاریخ میهن‌مان که حق نسل‌اش زیرپا گذاشته شده با شما در میان بگذارم و مسئولیت‌های تاریخی شما را از نگاه خودم متذکر ‌شوم. تلاش من استفاده بهتر از جایگاه شما برای بهبود وضعیت حقوق بشر در میهن اسیرمان است.

برای خواندن همه‌ی متن این‌جا را کلیک کنید

 

دعوای اصلی بر سر چيست؟


اسماعيل نوری‌علا

...اما اگر تشخيص داديم که سيستم مورد بحث ما دارای عيوبی اساسی و غير قابل اصلاح است و ادامه اش مشکلات عديده ای را بوجود می آورد، ديگر نمی توانيم در رديف اصلاح طلبان سيستم بايستيم و مطالبه مان آن می شود که سيستمی که دارای عيوب اساسی و خطرناک است بايد اوراق شود و يک سيستم کارا که عيوب سيستم قبلی را ندارد جانشين آن شود.

برای خواندن همه‌ی متن این‌جا را کلیک کنید

نسبت دوگین و ایران و بحث اوراسیاگرایی

بررسی اندیشه‌های الکساندر دوگین، فیلسوف سیاسی روس

گفتگو با دکتر علی فراستی

یکی از ضعف‌های عمومی روشنفکران ایرانی عدم شناخت درست از روسیه است. تقریبا اکثر مطالبی که در مورد تاریخ و سیاست روسیه در ایران منتشر شده از فیلتر روسوفیل‌های وطنی عبور کرده و یا توسط آن‌ها دست چین شده‌اند باعث تاسف است که سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو با هزینه بیت‌المال کتاب او (الکساندر دوگین) را ترجمه کرده و ترویج می‌کند.
در سراسر اروپا و آمریکا احزاب و جریانات دست راستی؛ ملی‌گرای افراطی و فاشیست وجود دارند. چطور است بقیه سفارتخانه‌ها هم از هزینه بیت‌المال تمامی آن کتب را منتشر کنند؟

(برای خواندن متن کامل مصاحبه اینجا را کلیک کنید)

بیانیه جمعی از نویسندگان و روشنفکران ایرانی

در دفاع از مقاومت کوبانی و محکومیت توحش داعش

وجدانهای بیدار، نیروهای آزادیخواه و افكار عمومی جهان

بیش از سه سال از خیزش مردم سوریه و تداوم ناآرامیها در این کشور می‌گذرد. با شدت گرفتن بی‌ثباتی‌های این کشور، کردها در نواحی شمالی این کشور با ایجاد سه کانتون به ایجاد تجربه خودمدیریتی دمکراتیک دست یازیدند. درتمامی این مدت، این سه کانتون با پذیرش تفاوت‌های، قومیتی،مذهبی و فرهنگی به نمونه ای از همزیستی مشترک خلق‌های منطقه تبدیل شده اند. اما این تجربه اکنون نه تنها با خطر مواجه گشته است بلکه در این لحظات کنونی فاجعه ای انسانی در شُرُف وقوع است. بیش از یک سال است کُردهای سوریه، که نزدیک به یک سده است تمنای استنشاق هوای آزادی را دارند با نیروهایی در حال نبرد بوده اند که جهانیان بیش از سه ماه است آنها را شناخته اند. آنها در این مدت با سانسور شدید خبری، و محاصره اقتصادی سیاسی نظامی و با تهدید نسل کُشی روبروگشته اند. کوبانی اکنون در محاصره فاشیسم سیاهی قرار گرفته است...

برای خواندن بقیه متن اینجا را کلیک کنید

 

سخنی پیرامون سمینار کنگره ملیت‌های ایران فدرال

"کنگره ملیت‌های ایران فدرال" روزهای ١٧  و ١٨ ماه می سمیناری  در استکهلم برگزار کرد که به گفته‌ی برگزار کنندگان چندان مورد استقبال قرار نگرفت. گفته می‌شود بسیاری از چهره‌های به اصطلاح "سازمان‌های سیاسی" علیرغم آن‌که به سمینار دعوت شده بودند به دلایل مختلف در آن شرکت نکردند. عمده‌ترین دلیلی که آن‌ها برای عدم مشارکت‌شان در سمینار به برگزار کنندگان آن ارائه داده اند، نداشتن وقت یا امکانات برای مسافرت به سوئد بوده است. البته افرادی مثل مهرداد درویش‌پور هم برای  عدم شرکت در سمینار دلایل سیاسی خودشان را داشته و (همان‌ هنگام یا بعدا) بیان کرده‌اند.

در بیانیه‌ی اعلام برگزاری "سمینار"  آمده بود که:
"براى ريشه يابى دلايل بحران همه جانبۀ رژيم جمهورى اسلامى ایران و عدم امکان تثبيت آن و فراهم کردن زمینۀ براندازی کل این نظام تمامیت گرا و آزادی کش و برابری ستیز، نبود يك اپوزيسيون متحد وتوانمند، سبب شد که کنگره ملیت های ایران فدرال،برای يافتن راه برون رفت ازبُن بست كنونى، سمينارى در استكهلم در تاریخ ( ۱۷ - ۱۸ ماه مای ۲۰۱۴ ) برگزار کند، تا ازطريق تبادل نظر، آشنا شدن با افكاريكديگر وهمكارى نزديكتر، بتوان قدم های اولیه زمينه هاى لازم را براى تعامل و همکاری و ایجاد یک اپوزيسيون جانشین مهيا نمود.
موضوع هاى سمينار در پانل هاى زيرين مورد بررسى قرار ميگيرند:
 ۱-  اپوزیسیون و چشم انداز آیندۀ سیاسی ایران.
۲-  اصلاح و رفع تبعیض در جمهوری اسلامی ایران: توَهُم یا واقعیّت؟
۳-  نظام سیاسی آیندۀ ایران: مکانیسم های مناسب جهت استقرار دموکراسی و حقوق بشر.
۴-  ضرورتِ اتحاد و همگرائی نیروهای دموکراتیک".

بسیاری از سخنرانان در این سمینار از "توهم" بخشی از مردم و نیروهای سیاسی در داخل و خارج ایران در مورد نقش و تاثیر "اصلاح‌طلبان" در روند تحولات در ایران صحبت به‌میان  آوردند. غافل از این‌که خود "کنگره ملیت‌های ایران فدارال" دچار توهمی عظیم در مورد نقش و تاثیر سازمان‌های به‌اصطلاح  "سراسری" در تحولات ایران است. در عمل موجود بودن این "سازمان‌های سراسری" به لطیفه بیشتر شبیه است تا واقعیت. شاید حالا دیگر روشن شده باشد که این "سازمان‌های سراسری" چیزی نیستند جز چند نفر از سیاسیون و زندان رفته‌های سابق که اقتدارشان نه در اندیشه‌های‌شان بلکه در سوابق سیاسی ٤٠ – ٥٠ سال پیش‌شان پایه دارد. هوادارن این افراد دیگر آن جوانان بعد از ٢٢ بهمن ٥٧ نیستند که با شور و هیجان دربست در اختیار "رهبران همیشه رهبر" خود باشند. این هواداران ٢٠ – ٣٠ سال است در خارج از کشور زندگی می‌کنند. اکثرا کار می‌کنند و در هستی اجتماعی پیرامون‌شان شرکت دارند. تحصیل کرده‌اند و کتاب خوانده‌اند. خود مادر و پدر شده‌اند و راه درست زندگی و شرکت در مسائل اجتماعی را به فرزندانشان نشان می‌دهند. "کنگره ملیت‌های ایران فدارال" این گروه از ایرانیان را یا نمی بیند و یا به رسمیت نمی‌شناسد.

"کنگره ملیت‌های ایران فدارال" به‌جای دعوت از ایرانیان فعال در شبکه‌های اجتماعی به‌سراغ آن به‌اصطلاح "رهبران" رفته ‌است. اعضای "کنگره ملیت‌های ایران فدارال" به‌جای  جستجو در فسبوک و تویتر خود برای یافتن فرهیختگان ایرانی و دعوت از آن‌ها به سمینار به‌سراغ کسانی رفته اند که فیسبوک را به‌جائی برای انتشار "پرتره‌های‌شان" تبدیل کرده‌اند. اعضای "کنگره ملیت‌های ایران فدارال" نمی‌دانند که این به‌اصطلاح "سیاسیون غیر اتنیکی" دیگر حرفی برای زدن ندارند. و فراموش کرده‌اند که بخشی از این "سیاسیون غیر اتنیکی" یکی از فعال‌ترین سازمان‌های چپ در ایران (چریک‌های فدائی خلق) را به چرخ‌دنده‌ای از ماشین سرکوب جمهوری اسلامی تبدیل کرده بودند و اگر فرصت دیگری بیابند دوباره با جمهوری اسلامی همکاری خواهند کرد.

نگارنده‌ی این نوشته هیچ ارتباطی با "کنگره ملیت‌های ایران فدارال"  و اعضای آن ندارد. این‌که ایران باید فدرال باشد یا نباشد مسئله‌ی این نگارنده نیست. برای این نگارنده ایران سرزمین مشترک مردمی است که در آن زندگی می‌کنند. ایران را نه فارس‌ها به تنهائی می‌توانند از شر استبداد آزاد کنند و نه بلوچ و کرد و آذزی و عرب و سایر دسته‌های ملی، زبانی، فرهنگی، مذهبی، منطقه‌ای، که در ایران زندگی می‌کنند. البته سمینار "کنگره ملیت‌های ایران فدارال" هم موضوعش آن‌طور که در بالا گفته شد، مسئله‌ی   فدارالیسم نبود. عدم شرکت آن عده از دعوت‌شدگان نیز ربطی به فدرالیسم نداشت. آن‌ها از طرفی نگران هواداران مجازیشان هستند و از طرف دیگر حرفی برای گفتن ندارند.

به‌نظر این نگارنده برگزار کنندگان سمینار مخاطبین‌شان را عوضی فهمیده‌اند و به سراغ امام‌زاده‌هائی رفته‌اند که به‌جای شفا دادن، کور می‌کنند. شاید می‌بایست عطای "سازمان های مجازی سیاسی غیر اتنیکی" را به لقایش بخشید و به دنبال عاشقان و فرهیختگانی گشت که نه مجازی بلکه واقعی‌اند و دلشان برای ایران و هرچه در اوست می‌تپد.

منوچهر یزدیان، هشتم ژوئن ٢٠١٤  

دموکرات‌ها و سوسیالیست‌ها پیروز انتخابات پارلمان اروپا در هلند

چهارشنبه ٢١ می ٢٠١٤  در هلند انتخابات برای پارلمان اروپا برگزار شد. نتیجه این انتخابات نشان می‌دهد که حزبی که به "ضد اتحادیه اروپا" و ضد "اقامت خارجیان در هلند و اتحادیه اروپا" معروف است (حزب برای آزادی PVV ) بازنده‌ی اصلی این دور از انتخابات گردیده است. در ماه مارس ٢٠١٤ نیز انتخابات مجالس کمون‌‌های محلی در هلند برگزار گردیده بود که در آن انتخابات نیز بازنده‌ی اصلی حزب PVV بود. رهبر این حزب که تنها شخصیت معروف این حزب نیز هست خیرت ویلدِرس (Geer Wilders ) نام دارد.

هم در انتخابات مجالس کمون‌های محلی در مارس ٢٠١٤ و هم در انتخابات دو روز پیش برای پارلمان اروپا، حزب دموکرات‌های ٦٦ (D66 ) و حزب سوسیالیست ( SP که روزگاری مائویست بود) برنده‌ی این رای‌گیری‌ها شدند.

در میان بازندگان دیگر این دو انتخابات می‌توان به حزب سوسیال مسیحی (CDA ) و حزب برای کار (سوسیال دموکرات PVDA ) اشاره کرد.

می‌توان تصور کرد که نیروهای "چپ" هلندی و مهاجرین و پناهندگان ساکن هلند از حاصل این دوانتخابت شادمان باشند.  

** D-66

انتخابات پارلمان اتحادیه اروپا، ٢٢ می ٢٠١٤

من در هلند زندگی می‌کنم و عضو و یا طرف‌دار هیچ حزب و سازمانی نیستم. اما در انتخابات پارلمان اروپا که در تاریخ ٢٢ می ٢٠١٤ برگزار می‌شود شرکت خواهم کرد. در این انتخابات من به خانم مار‌یچه اِسخکهِ*  از حزب "دموکرات‌های ٦٦ "** رأی می‌دهم. خانم اِسخکهِ از طرف‌داران آزادی و حقوق بشر در ایران است که چندی پیش به عنوان نماینده ی پارلمان اروپا به ایران سفر کرد و در ایران، علی‌رغم جوّ ترور و وحشت ساخت جمهوری اسلامی، با عده‌ای از فعالین جامعه‌ی مدنی ایران از جمله خانم نسرین ستوده و آقای جعفر پناهی دیدار کرد.

* Marietje Schaake

 

سخنرانی ایزابل دوران معاون پارلمان اروپا در جمع ایرانیان معترض به نقض حقوق بشر در ایران

برخی ها می‌خواهند به این تصور غلط دامن بزنند که تنها مسأله اتمی مورد توجه ماست, این تصوری نادرست است، مسائل بسیار دیگری هم هست ، آزادی اندیشه ،مسئله زندانیان، مسأله مجازات اعدام .....

برای خواندن برگردان فارسی سخنرانی اینجا را کلیک کنید

برای دیدن سخنرانی خانم ایزابل دوران اینجا را کلیک کنید

 

اتحادیه اروپا باید حملات به زندانیان سیاسی در ایران را قویا محکوم کند


(یادداشت زیر توسط خانم ماریچه  اِسخاکِه، نماینده‌ی هلند در پارلمان اروپا،  نوشته شده و در تاریخ ٢٢ آوریل ٢٠١٤ در سایت شخصی ایشان منتشر گردیده است)

ماريچه  اِسخاكِه، (Marietje Schaake)


هفته گذشته یک تهاجم بیسابقه علیه زندانیان سیاسی در بازداشتگاه اوین در تهران صورت گرفت. این واقعه که به “پنج شنبه سیاه” معروف شد، به شهادت شاهدان بدترین حمله به این گروه از زندانیان در ٢٠ سال اخیر بوده است. خانم اشتون، نماینده اول اتحادیه اروپا، باید این حمله و همچنین تجاوزات متعدد و مداوم به حقوق بشردر ایران را محکوم کند .

برای خواندن بقیه یادداشت اینجا را کلیک کنید

حمله ارازل و اوباش و به آتش کشیدن خانه های کارگران افغان در نظام آباد قزوین

 

یکبار دیگر دستان جنایتکار ناسیونالیسم، مذهب و سرمایه در همدستی با یکدیگر فاجعه آفرین شدند. بنا به گزارش یک شاهد عینی از  روستای نظام آباد قزوین روز گذشته گروهی از ارازل و اوباش چماقدار، کارگران و دهقانان افغان ساکن این روستا و خانواده های آنان را با چوب و چاقو مورد حمله قرار داده، خانه ها و موتورهای آنان را به آتش کشیده، نزدیک به ٥٠٠ الی ٦٠٠ تن از احشام آنان را سر بریده و زنان و دختران شان را مورد تجاوز جنسی قرار داده اند. هم اکنون این خانواده های آسیب دیده همراه با کودکان و فرزندان شان در خیابان ها بدون سرپناه، غذا و وسائل لازم برای حفاظت خود بسر می برند.
جالب است که همچون واقعه دلخراش یزد در دو سال گذشته، اینبار نیز حمله جنایتکارانه به خانه و کاشانه زحمتکشان و مهاجران شریف افغان بدنبال شایعه دروغین باردار شدن دختری که گفته می شود از سلامت روحی برخوردار نبوده است، توسط یک افغان آغاز می گردد. ابتدا شایع می شود که عامل این تجاوز یک مرد افغان بوده است. ولی بعد و پس از بزن و بکوب ها و آتش زدن خانه ها معلوم می شود که عامل بارداری دختر، بنا به اقرار خود او، نه یک افغان، بلکه یک ایرانی بوده است. در سرزمین مرز پرگهر گویا هر جنایتِ حتی خود ساخته ای هم کافی است به یک غیر ایرانی منتسب گردد تا مجوز وحشیانه ترین قصابی ها و سرکوب ها توسط نژاد پاک! ایرانی بر علیه دیگران را بدست آورد. کسی چه می داند، شاید بارداری دختر مزبور نتیجه یک رابطه طبیعی جنسی میان یک زن و مرد بوده است که چون خارج از چهارچوب خانواده و نکاح زشت و نفرت انگیز اسلامی رخ داده، اینچنین در پیشگاه تعصب مردسالارانه اسلامی به اتهام تجاوز جنسی تبدیل شده است. شاید همانطور که اکنون هم معلوم شده، پای هیچ افغانی هم در میان نبوده، ولی برای اضافه کردن چاشنی ناسیونالیستی نیز به دست پخت مرتجعین مذهبی چنین دروغ نژادپرستانه ای لازم شده است، و مسلما در این معرکه نفع سرمایه نیز که بهرحال نفع خود را در دامن زدن به دودستگی و تفرقه میان قربانیان خود می بیند، ملحوظ شده باشد.

گفته می شود که توطئه گر اصلی این داستان یوسف اسدی دهیار روستا و شخص دیگری که رئیس شورای اسلامی نظام اباد می باشد، بوده اند. این افراد همراه با همه کسانی که در ضرب و شتم کارگران افغان و آتش زدن خانه های آنان دست داشته اند باید دستگیر و با حضور خود کارگران افغان و خانواده هایشان محاکمه و  مجازات شوند. در غیر اینصورت بی شک روزی فرا خواهد رسید که دست پرقدرت عدالت از آستین ملیون ها کارگر افغانی ساکن ایران، بیرون آمده، همراه با مشت آهنین طبقه کارگر ایران، بر فرق طبقه انگل سرمایه دار و دار و دسته های توطئه گر آنان فرود آمده، جانیانی که امروز دست به چنین جنایاتی بر علیه کارگران ستمدیده و شریف افغان می زنند، بمعنای واقعی کلمه مجازات شوند.         آنروز چندان دور نخواهد بود        سیامک ستوده      ٣١ فروردین ١٣٩٣

 

- جمعبندی کوتاه دولت هلند از "گفتگوهای هسته‌ای" با جمهوری اسلامی با در نظر داشتن موضوع حقوق بشر در ایران

- اعتراض کنیم ! آنها را تنها نگذاریم !

- اطلاعیه‌ کمیته مستقل ضد سرکوب شهروندان ایرانی،
در رابطه با حمله وحشیانه به پایگاه اشرف

ایرانیان و بشر دوستان در سراسر جهان علیه اعدام ها، ضرب و شتم زندانیان سیاسی – عقیدتی و اقدامات ضد حقوق بشری در ایران اقدام کنیم

فراخوان "همبستگی برای حقوق بشر در ایران". برای خواندن متن اعلامیه این‌جا را کلیک کنید

در گرامیداشت عبداله بابان


انسان پدیده بسیار پیچیده ای است. میگویند انسان تابعی از شرایط  مادی و طبقاتی است که در آن زندگی میکند. شاید این حکم برای اکثر کسانی که به سرنوشت “مقدر” و مسیر از پیش تعیین شده رضایت میدهند، صدق کند. اما در همین جهانی که هر کس را به موقعیت مادی و اجتماعی و طبقاتی اش “قانع” کرده اند، هستند و بوده اند انسانهائی که “اراده” کرده اند به مسیر مقدر و تعیین شده گردن نگذارند.
نوشته ایرج فرزاد  ( ۲۱ مرداد ۹۳)

برای خواندن ادامه ی متن این‌جا را کلیک کنید

نگاهی گذرا به دومین فستیوال بین المللی تئاتردر لندن

فستیوال  بین ­المللی تئاتر فارسی – انگلیسی برای دومین سال پی در پی در لندن برگزار شد. فستیوال از روز سی ام  ژوئیه تا سوم اوت دو هزار و چهارده، به مدت پنج روز در یکی از سالن های مجهز تئاتر در شمال لندن به درازا کشید. (نوشته علی اشرافی، ٨ اوت ٢٠١٤)

مجاهدين، احزاب کردی، و کنگرهء بوخوم
نوشته‌ی اسماعيل نوری‌علا

کنگرهء سکولار دموکرات های ايران در شهر بوخوم آلمان، با صرف 9925 دلار به پايان رسيد و، به اين ترتيب از مجموع ده هزار دلاری که برای برگزاری کنگره (از ميان اعضاء سه نهاد جنبش سکولار دموکراسی، مجمع سازمان های سکولار دموکرات ايران و مرکز مطالعات سکولار دموکراسی) جمع آوری شده بود، مبلغ 75 دلار هم در ته «کاسه»باقی ماند(1). با اين همه گويا جای زخم زبانی از اين بابت وجود داشت، چرا که آقائی به نام رضا محمدی در سايت «آفتابکاران»، متعلق به سازمان مجاهدين خلق، اخيراً هشدار داده است که:

برای خواندن دنباله متن این‌جا را کلیک کنید

 

 

 

 
Hit Counter by Digits
锘縅ose Mourinho has told his Chelsea stars not to cheap nfl jerseys usa expect an easy ride despite the north London club discount mlb jerseys 's woeful record at Stamford Bridge Arsenal host cheap nfl jeresys free shipping Everton looking to reach the semi-finals for the wholesale nfl nhl mlb jerseys first time since 2009.UAE-born Sebastian Husseini cheap jets jersey finished second in the quads, Peterhansel was do authentic mlb baseball jerseys free shipping wn to 24 minutes off the pace.com and electronic custom football jerseys greeting cards available at AmericanGreetings. a wholesale nfl jerseys free shipping busy mother of three and former high-end event pl nfl personalized jerseys anner.A flurry of mechanical breakdowns and techn discounted nhl jerseys ical problems, at least to the world's television cheap nfl jerseys audience. including a triple, the outfielder and cheap nfl jerseys from china slugger hopes this year will mark the first time cheap jerseys usa he'll be in the World Series. It's contemporary, wholesale mlb jerseys china and proud to be a woman.Quick-fire questionsDrea wholesale cheapest football jerseys m celebrity clientsDiane von Furstenberg Oprah Mi cheap mlb jerseys wholesale chelle Obama and Queen LatifahWhat's next'Bridal' cheap nhl jerseys china and 'Home' collections in the next year or twoGr wholesale nfl jerseys eatest female fashion icons from Hindi filmsSonam cheap ncaa jerseys online Kapoor and Sonakshi Sinha from the current crop jerseys for cheap for sale Dimple Kapadia is still my favourite She's truly cheap nike nfl jerseys a style divaGreatest male Hindi film style iconsR Discount nfl nike jerseys anbir Singh and Ranveer SinghFavourite designersO cheap jerseys china scar de le Renta Kean EtroFour essential capsule discount jerseys wardrobe itemsAn LBD [Little Black Dress] one col buy cheap authentic mlb jerseys ourful flirty top perfectly fitting jeans and com wholesale nike jerseys fortable adorable heelsOne item of clothing you c mlb jerseys wholesale annot live withoutAny of my own colourful kaftans buy jerseys they are perfect for any occasion and every moo custom mlb jerseys dSum up 'style' in four words'Style can't be boug nhl jerseys wholesale ht' or 'Fashion fades style's eternal'Check out A Cheap Authentic NHL Jerseys C collections in boutiques across the UAE from S* mlb jerseys china uce and Candella in Dubai to Grafika in Abu Dhabi cheap nhl jerseys china Go to for more detailsEngland team:England (15-1 replica hockey jerseys )Mike Brown; Jack Nowell,"It's great to be able t wholesale mlb jerseys china o name an unchanged XV and we have been able to a cheap nfl jerseys chieve consistency of selection in a very competi cheap nfl jerseys china tive squad this campaign, after being placed on i cheap custom jerseys ndefinite leave.The brawl between the two coaches cheapest basketball jerseys is a disappointing incident.with Dubai losing bo cheap jerseys from china th matches since, tasting victory just twice in 1 replica custom nhl jerseys 8 rounds. Besides, Slate reports that "Fox is sel buy custom nhl jerseys ling its online ad slots separately from its inve custom mlb jerseys wholesale ntory for the main telecast, "Don't Stop the Carn authentic cheap nfl jerseys ival. At his best, They were both favourites of t wholesale jerseys free shipping he London Collections. it isn't. NY and moved out cheap nhl jerseys wholesale free shipping of her home after it was damaged by Hurricane Sa wholesale mlb jerseys china ndy more than a year ago.D.and the show. , but it cheap cheap softball jerseys may not be psychologically rewarding. And I know cheap kids nhl jerseys for a fact that if they did follow what they are cheap ncaa basketball jerseys really good at.